O kapele
Historie naší smečky
Kapela Bruce Dickinson & Iron Maiden revival vznikla začátkem roku 2003 seskupením většiny bývalých členů Otrokovické kapely Sohrock a přijetím dvou nových členů. Za bicí zasedl Tomáš Kašpar, který se jako muzikant vrátil k hraní po 15-ti letech a podává pro nás neuvěřitelné výkony. Baskytarista Karel Ondřich je bývalým členem "Sohrocku" stejně jako první kytarista Petr Vašát. Za mikrofon se postavil Franta Kašpar, hlavní tahoun a "kapelník" sestavy. Druhým, novým a zároveň nejmladším členem se stal kytarista Petr Bernatík.

Po několika odehraných koncertech Petr Bernatík opouští kapelu a odjíždí pracovně do Anglie. Kapela zhruba na půl roku nekoncertuje. Druhý dech banda nabírá teprve po vstupu nového kytaristy Petra Pláška. Ten v létě roku 2008 pro nedostatek času odchází a na jeho místo nastupuje Zdeněk Gunčík.

Začátkem roku 2009 se přidávají do repertoáru hity Iron Maiden a v květnu měníme svůj název na Iron Maiden & Dickinson revival a zahajujem tak novou éru. Na vystoupeních se tak můžete těšit jak na pecky od Iron Maiden a taky na neméně slavné hity Bruce Dickinsona z jeho sólového působení. Podrobné informace o bývalích i součastných členech kapely najdete v sekci Členové kapely.
Copyright 2010 © Iron Maiden Revival Otrokovice. All rights reserved.